Nejnovější slevy na Galaxy S23, Pixel 7 a další - Přehled týdne

Nejnovější přehled slev týdne nabízí skvělé, vzácné a nevídané slevy na vše od Samsung Galaxy S23 Ultra po Google Pixel 7 a několik různých Apple iPadů. Pokud hledáte nový telefon, tablet nebo jiné zařízení, můžete ušetřit spoustu peněz. Podívejme se na některé z nejlepších slev, které jsou k dispozici.

Samsung Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra je nejnovějším vlajkovým modelem společnosti Samsung. Je to nejvýkonnější telefon, který Samsung kdy vyrobil, a je vybaven nejnovějšími technologiemi. Nyní je k dispozici se slevou až o 400 dolarů. To znamená, že můžete získat tento výkonný telefon za pouhých 1 199 dolarů.

Google Pixel 7

Google Pixel 7 je nejnovějším telefonem společnosti Google. Je to výkonný telefon s nejnovějšími technologiemi a je vybaven nejnovějším operačním systémem Android. Nyní je k dispozici se slevou až o 200 dolarů. To znamená, že můžete získat tento výkonný telefon za pouhých 599 dolarů.

Nejnovější slevy na Galaxy S23, Pixel 7 a další - Přehled týdne. Podívejte se na naši aktualizovanou nabídku slev na nejnovější modely Galaxy S23, Pixel 7 a další. Prohlédněte si naše specifikace fotoaparátu Pixel 6a A datum vydání, cenu a další informace o Motorole Razr 2 .

Apple iPad

Apple iPad je nejnovější tablet společnosti Apple. Je to výkonný tablet s nejnovějšími technologiemi a je vybaven nejnovějším operačním systémem iOS. Nyní je k dispozici se slevou až o 100 dolarů. To znamená, že můžete získat tento výkonný tablet za pouhých 399 dolarů.

Další slevy

Kromě výše uvedených slev jsou k dispozici i další slevy na různé zařízení. Mezi tyto slevy patří slevy na Apple Watch, Samsung Galaxy Tab, Google Nest Hub a další. U každého zařízení je k dispozici sleva až o 50 dolarů.Závěr

Nejnovější přehled slev týdne nabízí skvělé, vzácné a nevídané slevy na vše od Samsung Galaxy S23 Ultra po Google Pixel 7 a několik různých Apple iPadů. Pokud hledáte nový telefon, tablet nebo jiné zařízení, můžete ušetřit spoustu peněz. Nezapomeňte si prohlédnout všechny slevy, které jsou k dispozici, abyste mohli ušetřit co nejvíce peněz.

Seznam zdrojů

FAQ

  • Kolik stojí Samsung Galaxy S23 Ultra?
    Samsung Galaxy S23 Ultra stojí 1 199 dolarů se slevou až o 400 dolarů.
  • Kolik stojí Google Pixel 7?
    Google Pixel 7 stojí 599 dolarů se slevou až o 200 dolarů.
  • Kolik stojí Apple iPad?
    Apple iPad stojí 399 dolarů se slevou až o 100 dolarů.