Apple WWDC 2019: Co očekávat od iOS 13, watchOS 6 a macOS 10.15

Worldwide Developers Conference (WWDC) společnosti Apple je hned za rohem a slibuje, že přinese řadu nových funkcí a aktualizací pro iOS, watchOS a macOS. Vzhledem k tomu, že se událost koná v červnu, zde je to, co můžete očekávat od nadcházející WWDC 2019.

iOS 13

Očekává se, že iOS 13 přinese do iPhonu a iPadu řadu nových funkcí a vylepšení. Zvěsti naznačují, že aktualizace bude obsahovat tmavý režim, vylepšený multitasking a přepracovanou domovskou obrazovku. Kromě toho se očekává, že Apple představí novou verzi své platformy pro rozšířenou realitu ARKit a také novou verzi svého digitálního asistenta Siri.

watchOS 6

Očekává se, že watchOS 6 přinese do Apple Watch řadu nových funkcí a vylepšení. Pověsti naznačují, že aktualizace bude obsahovat novou aplikaci pro zdraví, vylepšené sledování kondice a přepracovanou domovskou obrazovku. Kromě toho se očekává, že Apple představí novou verzi svého digitálního asistenta Siri a také novou verzi své platformy pro zasílání zpráv, iMessage.

macOS 10.15

Očekává se, že macOS 10.15 přinese do Macu řadu nových funkcí a vylepšení. Zvěsti naznačují, že aktualizace bude obsahovat tmavý režim, vylepšený multitasking a přepracovanou domovskou obrazovku. Kromě toho se očekává, že Apple představí novou verzi svého digitálního asistenta Siri a také novou verzi své platformy pro zasílání zpráv, iMessage.

Závěr

Událost Apple WWDC 2019 jistě přinese řadu zajímavých nových funkcí a aktualizací pro iOS, watchOS a macOS. S akcí, která se koná v červnu, můžeme očekávat řadu nových funkcí a vylepšení platforem Apple.

FAQ

Otázka: Co je WWDC?

Odpověď: WWDC je zkratka pro Worldwide Developers Conference a je každoroční událostí pořádanou společností Apple, aby představila nový software a technologie.

Otázka: Kdy je WWDC 2019?

Odpověď: WWDC 2019 se má konat od 3. června do 7. června 2019.

Otázka: Co můžeme očekávat od WWDC 2019?

Odpověď: Můžeme očekávat, že uvidíme nové verze iOS, watchOS a macOS a také řadu nových funkcí a vylepšení platforem Apple.

Další informace o WWDC 2019 naleznete zde Oficiální oznámení společnosti Apple a Shrnutí WWDC 2019 společnosti MacRumors .