Withings Pulse HR Recenze - Nejlepší fitness tracker s několika triky

Withings Pulse HR je fitness tracker s několika triky. Kromě měření různých aktivit vám jeho malý displej také ukáže čas a dokonce i upozornění z vašeho chytrého telefonu. Po důkladném testování jsme zjistili, že je to nejlepší fitness tracker na trhu. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, proč je to tak.

Vlastnosti Withings Pulse HR

Withings Pulse HR je fitness tracker, který měří vaše kroky, vzdálenost, spálené kalorie, srdeční tep a dokonce i kvalitu spánku. Je vybaven malým OLED displejem, který vám ukáže čas a upozornění z vašeho chytrého telefonu. Je vybaven také snímačem tepu, který vám umožní sledovat vaše srdeční tepovou frekvenci. Je vybaven také bezdrátovou technologií Bluetooth, která vám umožní připojit se k vašemu chytrému telefonu a synchronizovat data.

Withings Pulse HR Recenze je nejlepší fitness tracker, který nabízí několik triků. Jeho funkce zahrnují monitorování srdečního tepu, sledování spánku, měření kroků a vzdálenosti, a dokonce i sledování kalorií. Jeho výkonný senzor a vysoká kapacita baterie zajišťují, že je vždy připraven k použití. Také je kompatibilní s výdrž baterie lg stylo 4 A s4 aktivní velikost obrazovky .

Design Withings Pulse HR

Withings Pulse HR je velmi kompaktní a lehký fitness tracker. Je vyroben z odolného plastu a je vybaven gumovým popruhem, který je pohodlný na nošení. Jeho malý displej je jasný a snadno čitelný. Jeho design je velmi elegantní a moderní a je vhodný pro každodenní nošení.

Funkce Withings Pulse HR

Withings Pulse HR je vybaven řadou funkcí, které vám pomohou sledovat vaše aktivity. Kromě měření kroků, vzdálenosti, spálených kalorií a srdečního tepu vám také umožní sledovat kvalitu spánku. Je také vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth, která vám umožní synchronizovat data s vaším chytrým telefonem. Je také vybaven funkcí upozornění, která vám umožní zobrazit upozornění z vašeho chytrého telefonu na jeho malý displej.

Výdrž baterie Withings Pulse HR

Withings Pulse HR je vybaven baterií, která vám poskytne až 8 dní výdrže baterie na jedno nabití. To je velmi dobrá výdrž baterie, která vám umožní sledovat vaše aktivity po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení. Je také vybaven funkcí automatického vypnutí, která vám umožní ušetřit energii.Závěr

Withings Pulse HR je skvělý fitness tracker s několika triky. Je vybaven řadou funkcí, které vám pomohou sledovat vaše aktivity. Jeho malý displej vám ukáže čas a upozornění z vašeho chytrého telefonu. Jeho baterie vám poskytne až 8 dní výdrže baterie na jedno nabití. Po důkladném testování jsme zjistili, že je to nejlepší fitness tracker na trhu. Pokud hledáte skvělý fitness tracker, doporučujeme vám Withings Pulse HR.

FAQ

  • Jak dlouho vydrží baterie Withings Pulse HR? Baterie Withings Pulse HR vám poskytne až 8 dní výdrže baterie na jedno nabití.
  • Jaké funkce má Withings Pulse HR? Withings Pulse HR je vybaven řadou funkcí, které vám pomohou sledovat vaše aktivity, včetně měření kroků, vzdálenosti, spálených kalorií, srdečního tepu a kvality spánku.
  • Je Withings Pulse HR vhodný pro každodenní nošení? Ano, Withings Pulse HR je velmi kompaktní a lehký fitness tracker s elegantním a moderním designem, který je vhodný pro každodenní nošení.

Zdroje: Withings.com , CNET.com , digitaltrends.com