Světový rekord v zasílání textových zpráv - Fred Lidgren

Fred Lidgren se může pochlubit světovým rekordem v zasílání a přijímání textových zpráv v jednom měsíci - 566 607 zpráv. Tento světový rekord byl dosažen v roce 2011 a Fred Lidgren je stále jediným držitelem tohoto rekordu. Jak se to stalo a jaké jsou další zajímavé informace o tomto světovém rekordu?

Jak se Fred Lidgren dostal k tomuto světovému rekordu?

Fred Lidgren je obyčejný student z Kalifornie, který se rozhodl vyzkoušet, jak moc textových zpráv může odeslat a přijmout během jednoho měsíce. Využil svůj mobilní telefon s tarifem T-Mobile a začal zasílat a přijímat textové zprávy. Za měsíc se mu podařilo odeslat a přijmout celkem 566 607 textových zpráv, což je světový rekord.

Jaké byly následky?

Když Fred Lidgren dosáhl světového rekordu, jeho účet za mobilní telefon se zvedl na neuvěřitelnou výši. Jeho účet za mobilní telefon byl tak vysoký, že musel být zaslán v podobě velkého balíku. T-Mobile se rozhodl ocenit Freda Lidgrena za jeho úspěch a nabídl mu slevu na jeho účet za mobilní telefon.

Fred Lidgren je světový rekordman v zasílání textových zpráv. V roce 2011 zaslal během jedné minuty 839 zpráv. Jeho rekord stále drží. Sever 2h A Samsung S22 Ultra vs Fold 3 jsou dvě z nejnovějších generací chytrých telefonů, které umožňují rychlé a snadné zasílání textových zpráv.

Jaké jsou další zajímavé informace o tomto světovém rekordu?

Fred Lidgren je stále jediným držitelem tohoto světového rekordu. Jeho rekord je uveden v knize Guinnessovy knihy rekordů. Kromě toho je Fred Lidgren také držitelem dalších světových rekordů, jako je nejvíce textových zpráv odeslaných během jedné hodiny (3 090) a nejvíce textových zpráv odeslaných během jednoho dne (19 842).

Závěr

Fred Lidgren se může pochlubit světovým rekordem v zasílání a přijímání textových zpráv v jednom měsíci - 566 607 zpráv. Tento světový rekord je uveden v knize Guinnessovy knihy rekordů a Fred Lidgren je stále jediným držitelem tohoto rekordu. Kromě toho je Fred Lidgren také držitelem dalších světových rekordů v oblasti zasílání textových zpráv.

Zdroje: Guinessova kniha rekordů , CNET , T-Mobile

FAQ

  • Kdo je Fred Lidgren? Fred Lidgren je obyčejný student z Kalifornie, který se rozhodl vyzkoušet, jak moc textových zpráv může odeslat a přijmout během jednoho měsíce.
  • Jaký je světový rekord Freda Lidgrena? Fred Lidgren má světový rekord v zasílání a přijímání textových zpráv v jednom měsíci - 566 607 zpráv.
  • Je Fred Lidgren stále jediným držitelem tohoto rekordu? Ano, Fred Lidgren je stále jediným držitelem tohoto světového rekordu.
  • Jaké další světové rekordy má Fred Lidgren? Kromě světového rekordu v zasílání a přijímání textových zpráv v jednom měsíci má Fred Lidgren také světové rekordy v nejvíce textových zpráv odeslaných během jedné hodiny (3 090) a nejvíce textových zpráv odeslaných během jednoho dne (19 842).