Model Xiaomi 13T Pro odhalen prostřednictvím databáze IMEI

Zdá se, že Xiaomi se připravuje na dokončení nového člena své řady 13: model 13T Pro. Vyplývá to z úniku z databáze IMEI, který ukazuje na chystané zařízení. Očekává se, že model 13T Pro bude zařízení střední třídy s některými působivými funkcemi. V tomto článku se blíže podíváme na zařízení a jeho funkce.

Co víme o modelu Xiaomi 13T Pro

Očekává se, že model Xiaomi 13T Pro bude zařízení střední třídy s některými působivými funkcemi. Očekává se, že bude mít 6,67palcový OLED displej s rozlišením 1080 x 2400 pixelů. Očekává se, že zařízení bude pohánět procesor Qualcomm Snapdragon 865, spárovaný s 8GB RAM a 128GB interním úložištěm. Pokud jde o fotoaparáty, očekává se, že zařízení bude mít nastavení trojitého zadního fotoaparátu, který se skládá z 48MP primárního senzoru, 8MP ultraširokoúhlého objektivu a 5MP hloubkového senzoru. Na přední straně se očekává, že zařízení bude mít 16MP selfie kameru.

Společnost Xiaomi nedávno odhalila svůj nový model Xiaomi 13T Pro prostřednictvím databáze IMEI. Tento nový model je vybaven 5,5palcovým displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů a procesorem Qualcomm Snapdragon 821. Kromě toho je vybaven 6 GB RAM a 128 GB úložištěm. Kromě toho je vybaven 12MP zadní kamerou a 5MP přední kamerou. Xiaomi 13T Pro je také vybaven baterií o kapacitě 4000 mAh. Pokud hledáte další informace o mobilních telefonech, můžete se podívat na recenze Micromax Canvas Juice 2 A recenze Asus Zenfone 3 Laser .

Baterie a konektivita

Očekává se, že model Xiaomi 13T Pro bude napájet 4500mAh baterie, která by měla poskytnout dostatek šťávy na celý den používání. Pokud jde o konektivitu, očekává se, že zařízení bude mít podporu 5G, stejně jako Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1 a USB Type-C. Očekává se, že zařízení bude mít také čtečku otisků prstů na displeji pro větší zabezpečení.

Cena a dostupnost

Očekává se, že model Xiaomi 13T Pro bude stát kolem 400 dolarů. Očekává se, že zařízení bude v Číně dostupné v následujících týdnech. Není jasné, zda bude zařízení dostupné i na jiných trzích.

Závěr

Očekává se, že model Xiaomi 13T Pro bude zařízení střední třídy s některými působivými funkcemi. Očekává se, že bude mít 6,67palcový OLED displej, procesor Qualcomm Snapdragon 865, 8GB RAM, 128GB interní úložiště, trojitý zadní fotoaparát a 16MP selfie fotoaparát. Očekává se, že zařízení bude napájeno 4500mAh baterií a bude mít podporu 5G, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1 a USB Type-C. Očekává se, že cena zařízení se bude pohybovat kolem 400 USD a v příštích týdnech bude dostupné v Číně.

FAQ

  • Otázka: Jaký je model Xiaomi 13T Pro?
    Odpověď: Očekává se, že model Xiaomi 13T Pro bude zařízení střední třídy s některými působivými funkcemi. Očekává se, že bude mít 6,67palcový OLED displej, procesor Qualcomm Snapdragon 865, 8GB RAM, 128GB interní úložiště, trojitý zadní fotoaparát a 16MP selfie fotoaparát.
  • Otázka: Kdy bude model Xiaomi 13T Pro dostupný?
    Odpověď: Očekává se, že zařízení bude dostupné v Číně v nadcházejících týdnech. Není jasné, zda bude zařízení dostupné i na jiných trzích.
  • Otázka: Kolik bude stát model Xiaomi 13T Pro?
    Odpověď: Očekává se, že cena zařízení bude kolem 400 USD.

Model Xiaomi 13T Pro je vzrušující zařízení, které si spotřebitelé jistě oblíbí. Díky svým působivým vlastnostem a konkurenceschopné ceně bude určitě hitem. Pro více informací o zařízení se určitě podívejte GSM aréna a Vývojáři XDA .