Xiaomi Mi 11 Ultra Recenze: Dobrý, ale ne růžová zahrada

Xiaomi Mi 11 Ultra je impozantním dílem inženýrství, ale není bez chyb. Přečtěte si naši recenzi, abyste zjistili, zda je to pro vás to pravé.

Vynikající displej

Xiaomi Mi 11 Ultra má vynikající 6,81 palcový AMOLED displej s rozlišením 3200 x 1440 pixelů. Obrazovka je jasná a ostrá, s vynikajícími barvami a kontrastem. Je to jeden z nejlepších displejů, které jsme kdy viděli, a je to skvělý způsob, jak si užít filmy, hry a další obsah.

Xiaomi Mi 11 Ultra Recenze: Dobrý, ale ne růžová zahrada. Xiaomi Mi 11 Ultra je skvělý telefon, který nabízí vynikající výkon, kvalitní fotoaparát a špičkovou výdrž baterie. Je to však také drahý telefon, který má některé nedostatky, které by mohly způsobit, že se někteří uživatelé rozhodnou pro jinou volbu. Pokud hledáte skvělý telefon, který vám poskytne vynikající výkon, ale nechcete utratit hodně peněz, Xiaomi Mi 11 Ultra může být dobrá volba. Proč společnost Sprint skončila? Tablety Sony Z .

Dobrá výdrž baterie

Xiaomi Mi 11 Ultra má 5.000 mAh baterii, která vám poskytne dostatek energie na celý den. Při běžném používání jsme měli baterii vydržet až do večera, což je skvělé. Když je baterie vybitá, můžete ji rychle nabít pomocí rychlého nabíjení 67 W.

Výkonný procesor

Xiaomi Mi 11 Ultra je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 888, který je nejvýkonnějším procesorem na trhu. To znamená, že telefon je schopen zvládnout všechny druhy úkolů, od hraní her po multitasking. Je to skvělý telefon pro ty, kteří hledají výkonný telefon.

Ne tak dobrá kvalita fotoaparátu

Xiaomi Mi 11 Ultra má tři fotoaparáty: 50MP hlavní fotoaparát, 48MP širokoúhlý fotoaparát a 48MP telefoto fotoaparát. Fotografie jsou dobré, ale ne tak dobré, jak byste očekávali od tak výkonného telefonu. Fotografie jsou trochu rozmazané a neostré, což je škoda.Těžký design

Xiaomi Mi 11 Ultra je velmi těžký a velký telefon. Má hmotnost 234 gramů a jeho rozměry jsou 164,3 x 74,6 x 8,38 mm. To znamená, že je to velmi velký a těžký telefon, který může být obtížné držet a používat po dlouhou dobu.

Závěr

Xiaomi Mi 11 Ultra je impozantním dílem inženýrství, ale není bez chyb. Má vynikající displej, dobrou výdrž baterie a výkonný procesor, ale jeho kamera není tak dobrá, jak byste očekávali, a jeho design je velmi těžký. Pokud hledáte výkonný telefon s dobrou výdrží baterie, může být Xiaomi Mi 11 Ultra pro vás to pravé.

FAQ

  • Jaký je displej Xiaomi Mi 11 Ultra? Xiaomi Mi 11 Ultra má 6,81 palcový AMOLED displej s rozlišením 3200 x 1440 pixelů.
  • Jaká je výdrž baterie Xiaomi Mi 11 Ultra? Xiaomi Mi 11 Ultra má 5.000 mAh baterii, která vám poskytne dostatek energie na celý den.
  • Jaký procesor má Xiaomi Mi 11 Ultra? Xiaomi Mi 11 Ultra je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 888, který je nejvýkonnějším procesorem na trhu.
  • Jaká je kvalita fotoaparátu Xiaomi Mi 11 Ultra? Xiaomi Mi 11 Ultra má tři fotoaparáty: 50MP hlavní fotoaparát, 48MP širokoúhlý fotoaparát a 48MP telefoto fotoaparát. Fotografie jsou dobré, ale ne tak dobré, jak byste očekávali od tak výkonného telefonu.
  • Jak těžký je Xiaomi Mi 11 Ultra? Xiaomi Mi 11 Ultra je velmi těžký a velký telefon. Má hmotnost 234 gramů a jeho rozměry jsou 164,3 x 74,6 x 8,38 mm.

Xiaomi Mi 11 Ultra je impozantním dílem inženýrství, ale není bez chyb. Pokud hledáte výkonný telefon s dobrou výdrží baterie, může být Xiaomi Mi 11 Ultra pro vás to pravé. Pro více informací si přečtěte recenzi The Verge nebo recenzi CNET .