Xiaomi Mi 11i Recenze: Šetření rohů - Pozor na Xiaomi Mi 11i!

„Cože? Ještě jeden?“ můžete se zděsit v úžasu. Rodina Mi 11 je opravdu velká a někdy je těžké se v ní vyznat, metaforicky řečeno. Xiaomi Mi 11i je dalším členem rodiny Mi 11 a jeho recenze vám pomůže zjistit, jestli je tento telefon pro vás vhodný.

Výhody Xiaomi Mi 11i

Xiaomi Mi 11i je vybaven 6,67palcovým AMOLED displejem s rozlišením FHD + a 120Hz obnovovací frekvencí. Jeho design je elegantní a moderní, s kovovým rámečkem a skleněnou zádí. Telefon je také vybaven čtyřmi fotoaparáty, které poskytují vynikající fotografické schopnosti.

Xiaomi Mi 11i je také vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 870, který poskytuje vynikající výkon. Je také vybaven baterií s kapacitou 4520 mAh, která poskytuje dostatečnou výdrž pro většinu uživatelů.

Xiaomi Mi 11i Recenze: Šetření rohů - Pozor na Xiaomi Mi 11i! Tento telefon je skvělou volbou pro ty, kteří hledají výkonný telefon s nízkou cenou. Jeho výkonný procesor, velký displej a špičková kamera jsou skvělé. Ale pozor, může to být trochu náročné na baterii. Pokud hledáte levný telefon s výkonem, zkuste a30s samsung nebo htc.wildfire s .

Nevyhody Xiaomi Mi 11i

Xiaomi Mi 11i má několik nevýhod. Největším problémem je absence podpory 5G. To znamená, že uživatelé nemohou využívat rychlé připojení k internetu, které je dostupné na 5G sítích.

Dalším problémem je absence podpory pro bezdrátové nabíjení. To znamená, že uživatelé musí používat kabel pro nabíjení telefonu.Xiaomi Mi 11i také nemá slot pro paměťovou kartu. To znamená, že uživatelé nemohou rozšířit úložiště telefonu pomocí paměťové karty.

Závěr

Xiaomi Mi 11i je skvělý telefon s elegantním designem a vynikajícími fotografickými schopnostmi. Je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 870 a baterií s kapacitou 4520 mAh. Na druhou stranu, telefon nemá podporu 5G, bezdrátového nabíjení ani slot pro paměťovou kartu. Pokud hledáte telefon s vynikajícím výkonem a fotografickými schopnostmi, Xiaomi Mi 11i je skvělou volbou.

FAQ

Bude Xiaomi Mi 11i podporovat 5G?

Ne, Xiaomi Mi 11i nemá podporu 5G.

Má Xiaomi Mi 11i slot pro paměťovou kartu?

Ne, Xiaomi Mi 11i nemá slot pro paměťovou kartu.

Má Xiaomi Mi 11i bezdrátové nabíjení?

Ne, Xiaomi Mi 11i nemá podporu bezdrátového nabíjení.

Zdroje

Více informací o Xiaomi Mi 11i naleznete na GSM aréna A Vývojáři XDA .