Xiaomi Mi 4 - Nejnovější Snapdragon 801 systémový čip a krásný design

Xiaomi Mi 4 je tu s velkou slávou. Je to nejlepší zařízení s nejnovějším Snapdragon 801 systémovým čipem a krásným designem. Přečtěte si více o ceně a datu vydání.

Poslední výdrž Xiaomi Mi 4

Xiaomi Mi 4 je vybaven 5 palcovým Full HD displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Jeho systémový čip je nejnovější Snapdragon 801 s 2,5GHz čtyřjádrovým procesorem. Má také 3GB RAM a 16GB interní paměti. Kromě toho je vybaven 13MP zadním fotoaparátem a 8MP předním fotoaparátem. Xiaomi Mi 4 je také vybaven 3000mAh baterií, která poskytuje až 12 hodin hovoru.

Xiaomi Mi 4 je vybaven nejnovějším systémovým čipem Snapdragon 801 a krásným designem. Je to skvělý telefon pro každého, kdo hledá výkonný a stylový telefon. Můžete si užívat rychlé a plynulé zážitky z hraní her a prohlížení webu. Navíc můžete využít ceny galaxy s4 mini A fotografické efekty galaxie pro vytváření úžasných fotografií. Xiaomi Mi 4 je skvělou volbou pro každého, kdo hledá výkonný a stylový telefon.

Cena a datum vydání Xiaomi Mi 4

Xiaomi Mi 4 byl oficiálně uveden na trh v červenci 2014. Jeho cena je stanovena na 299 dolarů. Xiaomi Mi 4 je k dispozici v Číně a některých dalších zemích. V současné době není k dispozici v Evropě nebo USA.

Vyhody Xiaomi Mi 4

Xiaomi Mi 4 je vybaven nejnovějším systémovým čipem Snapdragon 801, který poskytuje vysoký výkon. Jeho 5 palcový Full HD displej poskytuje jasný a ostrý obraz. Xiaomi Mi 4 je také vybaven 13MP zadním fotoaparátem a 8MP předním fotoaparátem, které poskytují vynikající fotografické schopnosti. Kromě toho je vybaven 3000mAh baterií, která poskytuje až 12 hodin hovoru.

Nevyhody Xiaomi Mi 4

Xiaomi Mi 4 není k dispozici v Evropě nebo USA. Jeho cena je také poměrně vysoká. Kromě toho jeho operační systém je založen na Androidu 4.4 KitKat, který není nejnovější.Závěr

Xiaomi Mi 4 je vynikající zařízení s nejnovějším systémovým čipem Snapdragon 801 a krásným designem. Jeho cena je stanovena na 299 dolarů a je k dispozici v Číně a některých dalších zemích. Jeho operační systém je založen na Androidu 4.4 KitKat, který není nejnovější. Pokud hledáte vynikající zařízení s nejnovějším systémovým čipem a krásným designem, Xiaomi Mi 4 je skvělou volbou.

FAQ

  • Q: Kde mohu koupit Xiaomi Mi 4?
    A: Xiaomi Mi 4 je k dispozici v Číně a některých dalších zemích. V současné době není k dispozici v Evropě nebo USA.
  • Q: Jaká je cena Xiaomi Mi 4?
    A: Cena Xiaomi Mi 4 je stanovena na 299 dolarů.
  • Q: Jaký operační systém má Xiaomi Mi 4?
    A: Xiaomi Mi 4 je založen na Androidu 4.4 KitKat, který není nejnovější.

Zdroje: GSM aréna , Vývojáři XDA , TechRadar .