Xiaomi Mi 4c Recenze - Nejlepší cena za výkon

Pokud jste se někdy zajímali o smartphony, jistě jste už slyšeli o společnosti Xiaomi - čínské společnosti, která se zabývá prodejem smartphonů s velmi výkonným hardwarovým vybavením za neuvěřitelně nízkou cenu - alespoň v jihovýchodní Asii. Získání jednoho z těchto telefonů obvykle vyžaduje nějaké dodatečné náklady na dopravu a daně, ale i po tomto všem telefony stále nabízejí hodnotu za peníze.

V tomto článku se podíváme na Xiaomi Mi 4c, který je jedním z nejnovějších telefonů od společnosti Xiaomi. Zjistíme, jaký je tento telefon skutečně a zda jeho cena odpovídá jeho výkonu.

Design a konstrukce

Xiaomi Mi 4c je velmi dobře navržený telefon. Jeho tělo je vyrobeno z kvalitního plastu a má elegantní design. Telefon je velmi lehký a má příjemnou texturu, která zajišťuje dobrou přilnavost. Na zadní straně telefonu je 13MP fotoaparát a LED blesk. Na přední straně je 5MP fotoaparát a reproduktor.

Displej

Xiaomi Mi 4c má 5 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Obrazovka je velmi jasná a má živé barvy. Je také velmi jemná a má dobrou odezvu na dotek. Obrazovka je také odolná proti poškrábání a je chráněna sklem Gorilla Glass 3.

Xiaomi Mi 4c Recenze je skvělou volbou pro ty, kteří hledají nejlepší cenu za výkon. Nabízí vynikající výkon, kvalitní zpracování a špičkovou výbavu. Pokud hledáte telefon s výkonem, který vám poskytne vše, co potřebujete, Xiaomi Mi 4c je skvělou volbou. Specifikace Huawei 6x A Iphone 5s jsou také skvělé možnosti pro ty, kteří hledají výkonný telefon za rozumnou cenu.

Výkon

Xiaomi Mi 4c je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 808 s 2 GB RAM. To znamená, že telefon má dostatek výkonu pro většinu úkonů. Telefon je také vybaven 16 GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až na 128 GB.

Fotoaparát

Xiaomi Mi 4c má 13MP fotoaparát s LED bleskem na zadní straně a 5MP fotoaparát na přední straně. Fotoaparát na zadní straně má schopnost nahrávat videa až do rozlišení 1080p. Fotoaparát na přední straně je vhodný pro selfie a videohovory.

Baterie

Xiaomi Mi 4c má 3120 mAh baterii, která je schopná vydržet až 12 hodin při běžném používání. To znamená, že telefon může vydržet celý den bez nutnosti dobíjení.

Cena

Xiaomi Mi 4c je k dispozici za cenu kolem 200 dolarů. To je velmi nízká cena za telefon s takovým výkonem. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají výkonný telefon za rozumnou cenu.

Závěr

Xiaomi Mi 4c je skvělý telefon s výkonným hardwarovým vybavením za neuvěřitelně nízkou cenu. Jeho design je elegantní a displej je jasný a jemný. Telefon má také dostatek výkonu pro většinu úkonů a jeho baterie vydrží až 12 hodin. Pokud hledáte výkonný telefon za rozumnou cenu, Xiaomi Mi 4c je skvělou volbou.

FAQ

  • Jaký je displej Xiaomi Mi 4c? Xiaomi Mi 4c má 5 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů.
  • Jaký je výkon Xiaomi Mi 4c? Xiaomi Mi 4c je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 808 s 2 GB RAM.
  • Jaká je cena Xiaomi Mi 4c? Xiaomi Mi 4c je k dispozici za cenu kolem 200 dolarů.
  • Jak dlouho vydrží baterie Xiaomi Mi 4c? Baterie Xiaomi Mi 4c může vydržet až 12 hodin při běžném používání.

Zdroje: GSM aréna , TechRadar , CNET