Xiaomi Mi 5: Funkce, pásma LTE a podpora 4G LTE

Pokud čtete o nejnovějším telefonu čínské společnosti Xiaomi, její vlajkové lodi Mi 5, kterou oficiálně představila na MWC 2016, možná budete trochu závidět. Mi 5 nabízí 18 pásem LTE a podporuje 4G LTE pro všechny hlavní americké operátory (včetně AT&T a T-Mobile). Čtěte dále a dozvíte se více o funkcích a specifikacích Mi 5.

Design a zobrazení

Mi 5 má elegantní a stylový design s 5,15palcovým displejem s rozlišením 1080p. Je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 820 a je dodáván s 3 GB RAM a 32 GB vnitřní paměti. Telefon má také 16MP zadní fotoaparát a 4MP přední fotoaparát.

Software a funkce

Mi 5 běží na Androidu 6.0 Marshmallow a přichází s řadou funkcí, včetně čtečky otisků prstů, podpory dvou SIM karet a portu USB Type-C. Má také 3 000 mAh baterii a podporuje rychlé nabíjení Quick Charge 3.0.

Pásma LTE a podpora 4G LTE

Mi 5 nabízí 18 pásem LTE a podporuje 4G LTE pro všechny hlavní americké operátory (včetně AT&T a T-Mobile). To znamená, že Mi 5 můžete používat u kteréhokoli z hlavních amerických operátorů, včetně Verizon, AT&T, T-Mobile a Sprint.

Cena a dostupnost

Mi 5 je v Číně k dispozici za přibližně 400 dolarů. Očekává se, že bude v blízké budoucnosti vydán i v dalších zemích, ale není oficiálně známo, kdy to bude.

Závěr

Xiaomi Mi 5 je skvělý telefon se spoustou funkcí a specifikací. Má 18 LTE pásem a podporuje 4G LTE pro všechny hlavní americké operátory. Je k dispozici v Číně za přibližně 400 USD a očekává se, že bude brzy uveden na trh v dalších zemích.FAQ

  • Q: Jaké jsou vlastnosti Xiaomi Mi 5?
    A: Mi 5 má 5,15palcový displej s rozlišením 1080p, procesor Qualcomm Snapdragon 820, 3GB RAM, 32GB vnitřní úložiště, 16MP zadní fotoaparát, 4MP přední fotoaparát, snímač otisků prstů, podporu dvou SIM karet, typ USB -C port, 3000mAh baterie a rychlé nabíjení 3.0.
  • Q: Podporuje Mi 5 4G LTE?
    A: Ano, Mi 5 podporuje 4G LTE pro všechny hlavní americké operátory (včetně AT&T a T-Mobile).
  • Q: Kolik stojí Mi 5?
    A: Mi 5 je v Číně k dispozici za přibližně 400 dolarů.

Xiaomi Mi 5 je skvělý telefon se spoustou funkcí a specifikací. Má 18 LTE pásem a podporuje 4G LTE pro všechny hlavní americké operátory. Pokud hledáte skvělý telefon se spoustou funkcí a specifikací, Mi 5 rozhodně stojí za zvážení.

Pro více informací o Xiaomi Mi 5 se podívejte GSM aréna a Vývojáři XDA .