Xiaomi Mi 6 Recenze - Nejnovější vlajková loď Xiaomi

Xiaomi Mi 6 je nejnovější vlajkovou lodí společnosti Xiaomi a přináší skvělé specifikace za konkurenceschopnou cenu. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, zda je Xiaomi Mi 6 pro vás tou správnou volbou.

Design a konstrukce

Xiaomi Mi 6 je elegantní a stylový telefon s kovovým rámečkem a skleněnou zádí. Jeho konstrukce je velmi odolná a odolná vůči poškrábání. Telefon je dostupný ve třech barevných variantách - černé, bílé a stříbrné. Má také velmi příjemnou ergonomii, která umožňuje pohodlné držení.

Displej

Xiaomi Mi 6 má 5,15 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Obrazovka je velmi jasná a má široké pozorovací úhly. Má také velmi dobrou odezvu na dotek a je vybavena technologií Corning Gorilla Glass 4, která chrání displej před poškrábáním.

Výkon a výdrž baterie

Xiaomi Mi 6 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 835, který je doplněn 6 GB RAM. To zajišťuje, že telefon běží velmi rychle a bez selhání. Telefon je také vybaven 3350 mAh baterií, která poskytuje dostatečnou výdrž pro více než den používání.

Xiaomi Mi 6 Recenze je nejnovější vlajkovou lodí společnosti Xiaomi. Nabízí výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 835, 5,15 palcový displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů a 6 GB RAM. Kromě toho je vybavena 12MP zadní kamerou a 8MP přední kamerou. Xiaomi Mi 6 je také vybavena baterií s kapacitou 3350 mAh. Pokud hledáte výkonný telefon s dobrou výdrží baterie, Xiaomi Mi 6 je skvělou volbou. Přečtěte si více o Xiaomi Mi 6 Recenze a porovnejte jej s Motorola SLVR L7 A Specifikace Nokia Lumia 822 .

Fotoaparát

Xiaomi Mi 6 má dvojitý fotoaparát s 12MP a 8MP senzory. Fotoaparát je schopen pořizovat velmi kvalitní fotografie s vysokým rozlišením a širokým dynamickým rozsahem. Fotoaparát je také vybaven technologií Dual Pixel Autofocus, která zajišťuje rychlé a přesné zaostřování.Software

Xiaomi Mi 6 je vybaven operačním systémem Android 7.1.1 Nougat s nadstavbou MIUI 8. MIUI 8 je velmi intuitivní a snadno se ovládá. Má také řadu užitečných funkcí, jako je například možnost nastavení vlastního motivu, možnost nastavení vlastního pozadí a mnoho dalšího.

Cena

Xiaomi Mi 6 je k dispozici za cenu od 17 000 Kč. To je velmi konkurenceschopná cena za telefon s tak vysokými specifikacemi.

Závěr

Xiaomi Mi 6 je skvělý telefon s vysokými specifikacemi a konkurenceschopnou cenou. Jeho elegantní design, výkonný procesor a výkonný fotoaparát jsou skvělým důvodem, proč byste měli zvážit jeho pořízení.

FAQ

 • Jaký je displej Xiaomi Mi 6?
  Xiaomi Mi 6 má 5,15 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů.
 • Jaký procesor má Xiaomi Mi 6?
  Xiaomi Mi 6 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 835.
 • Jaká je výdrž baterie Xiaomi Mi 6?
  Xiaomi Mi 6 je vybaven 3350 mAh baterií, která poskytuje dostatečnou výdrž pro více než den používání.
 • Jaký fotoaparát má Xiaomi Mi 6?
  Xiaomi Mi 6 má dvojitý fotoaparát s 12MP a 8MP senzory.
 • Jaký operační systém má Xiaomi Mi 6?
  Xiaomi Mi 6 je vybaven operačním systémem Android 7.1.1 Nougat s nadstavbou MIUI 8.
 • Kolik stojí Xiaomi Mi 6?
  Xiaomi Mi 6 je k dispozici za cenu od 17 000 Kč.

Zdroje: GSM aréna , Vývojáři XDA , TechRadar