Xiaomi Mi Note 3 – výkonný smartphone s působivými specifikacemi

Xiaomi Mi Note 3 je výkonný smartphone s působivými specifikacemi. Je vybaven 5,5' IPS LCD displejem, 12MP fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon 660, 6GB LPDDR4 RAM a 3500 mAh baterií. Čtěte dále a dozvíte se více o specifikacích a funkcích Xiaomi Mi Note 3.

Zobrazit

Xiaomi Mi Note 3 má 5,5' IPS LCD displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Displej je jasný a jasný, takže je ideální pro sledování filmů a hraní her. Displej má také vynikající pozorovací úhly, takže je snadné sledovat obsah z jakéhokoli úhlu.

Xiaomi Mi Note 3 je výkonný smartphone s impozantními specifikacemi. Je vybaven 5,5palcovým displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů, 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 660 a 6 GB RAM. Má také 12MP + 12MP dual-camera, která poskytuje skvělé fotografie. Kromě toho má také baterii s kapacitou 3500 mAh, která poskytuje dostatek energie pro všechny vaše potřeby. Xiaomi Mi Note 3 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají výkonný smartphone s impozantními specifikacemi. hodinky Sony Ericsson A Nokia X specifikace jsou také skvělé možnosti pro ty, kteří hledají výkonný smartphone.

Fotoaparát

Xiaomi Mi Note 3 má 12MP fotoaparát s OIS a PDAF. Fotoaparát je schopen pořizovat úžasné fotografie a videa s vynikajícími detaily a čistotou. Kamera má také širokou škálu funkcí, včetně HDR, panoramat a zpomalených záběrů.

Procesor

Xiaomi Mi Note 3 pohání procesor Qualcomm Snapdragon 660. Procesor je postaven na 14nm procesu a je schopen podávat vynikající výkon. Procesor je také energeticky účinný, takže je ideální pro dlouhé herní seance.

RAM

Xiaomi Mi Note 3 má 6 GB LPDDR4 RAM. RAM je rychlá a efektivní, takže je ideální pro multitasking a spouštění více aplikací současně. RAM také zajišťuje, že telefon běží hladce a bez jakýchkoliv prodlev.

baterie

Xiaomi Mi Note 3 má 3500 mAh baterii. Baterie je schopna poskytnout až 10 hodin hovoru a až 15 hodin přehrávání videa. Baterie se také rychle nabíjí, což usnadňuje rychlé nabíjení telefonu.

Závěr

Xiaomi Mi Note 3 je výkonný smartphone s působivými specifikacemi. Má 5,5' IPS LCD displej, 12MP fotoaparát, procesor Qualcomm Snapdragon 660, 6GB LPDDR4 RAM a 3500 mAh baterii. Telefon je ideální pro ty, kteří chtějí výkonný a spolehlivý smartphone.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Xiaomi Mi Note 3?
  A: Xiaomi Mi Note 3 má 5,5' IPS LCD displej.
 • Otázka: Jaký procesor má Xiaomi Mi Note 3?
  Odpověď: Xiaomi Mi Note 3 pohání procesor Qualcomm Snapdragon 660.
 • Otázka: Kolik RAM má Xiaomi Mi Note 3?
  Odpověď: Xiaomi Mi Note 3 má 6 GB LPDDR4 RAM.
 • Otázka: Jak dlouho vydrží baterie v Xiaomi Mi Note 3?
  Odpověď: Xiaomi Mi Note 3 má 3500 mAh baterii, která dokáže poskytnout až 10 hodin hovoru a až 15 hodin přehrávání videa.

Pro více informací o Xiaomi Mi Note 3 se podívejte GSM aréna a Vývojáři XDA .