Xiaomi Redmi 2 Recenze - 4,7' telefon s 720p displejem

Xiaomi Redmi 2 je 4,7' telefon s 720p displejem, čipem Snapdragon 410 a 8megapixelovou kamerou. Největší hrdostí jeho softwaru je MIUI v6. Přečtěte si naši recenzi a dozvíte se více o tomto telefonu.

Design a konstrukce

Xiaomi Redmi 2 je velmi lehký a kompaktní telefon. Jeho hmotnost je pouhých 133 gramů a jeho rozměry jsou 134 x 67,2 x 9,4 mm. Jeho konstrukce je velmi robustní a odolná. Telefon je vybaven 5' IPS LCD displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Má také 8megapixelovou zadní kameru a 2megapixelovou přední kameru.

Xiaomi Redmi 2 Recenze - 4,7' telefon s 720p displejem je skvělým telefonem pro každodenní používání. Má výkonný procesor, který umožňuje rychlé a plynulé přepínání mezi aplikacemi. Displej s rozlišením 720p poskytuje jasný a ostrý obraz. Telefon má také velkou baterii, která vám umožní užívat si telefon po dlouhou dobu. Pokud hledáte skvělý telefon s dobrým výkonem a displejem, Xiaomi Redmi 2 je skvělou volbou. Casio G'Zone Commando Recenze A Aktualizace Android 8.0 Oreo pro T-Mobile LG V30 jsou také skvělé možnosti pro ty, kteří hledají výkonný telefon.

Výkon a baterie

Xiaomi Redmi 2 je vybaven čipem Snapdragon 410 s 1,2GHz čtyřjádrovým procesorem a 1GB RAM. To zajišťuje, že telefon běží hladce a bez záseků. Telefon má také 2200mAh baterii, která vám poskytuje až 10 hodin hovoru nebo 8 hodin surfování po internetu.

Software

Xiaomi Redmi 2 je vybaven operačním systémem Android 4.4 KitKat s nadstavbou MIUI v6. MIUI v6 je velmi intuitivní a snadno se ovládá. Má také řadu užitečných funkcí, jako je například možnost přizpůsobit si domovskou obrazovku, upravit si ikony a další. MIUI v6 také poskytuje uživatelům přístup k obchodu s aplikacemi Xiaomi, kde si mohou stáhnout a nainstalovat různé aplikace.

Cena

Xiaomi Redmi 2 je velmi cenově dostupný telefon. Jeho cena se pohybuje kolem 5 000 Kč. To je velmi dobrá cena za telefon s takovými funkcemi a výkonem.Závěr

Xiaomi Redmi 2 je velmi dobrý telefon s velmi dobrou cenou. Jeho výkon je dostatečný pro běžné použití a jeho software je velmi intuitivní a snadno se ovládá. Pokud hledáte cenově dostupný telefon s dobrým výkonem, Xiaomi Redmi 2 je skvělou volbou.

FAQ

 • Jaký je rozměr Xiaomi Redmi 2?
  Xiaomi Redmi 2 má rozměry 134 x 67,2 x 9,4 mm.
 • Jaký je výkon Xiaomi Redmi 2?
  Xiaomi Redmi 2 je vybaven čipem Snapdragon 410 s 1,2GHz čtyřjádrovým procesorem a 1GB RAM.
 • Jaká je cena Xiaomi Redmi 2?
  Xiaomi Redmi 2 je velmi cenově dostupný telefon. Jeho cena se pohybuje kolem 5 000 Kč.
 • Jaký operační systém má Xiaomi Redmi 2?
  Xiaomi Redmi 2 je vybaven operačním systémem Android 4.4 KitKat s nadstavbou MIUI v6.

Zdroje: GSM aréna , Xiaomi dnes , TechRadar .