Recenze Xiaomi Redmi Note 9 & Note 9 Pro

Společnost Xiaomi je známá tím, že nabízí špičkové smartphony za nízké ceny – obchodní model ji zařadil mezi 5 nejlepších výrobců smartphonů na světě. Dva z jejích nejnovějších produktů jsou telefony střední třídy Redmi Note 9 a Redmi Note 9 Pro, jejichž cena na Amazonu a mi.com ve Velké Británii je 199 GBP a 249 GBP.

Redmi Note 9 a Note 9 Pro jsou oba poháněny procesorem Qualcomm Snapdragon 720G, což je procesor střední třídy, který nabízí dobrý výkon a výdrž baterie. Note 9 má 4 GB RAM a 64 GB úložiště, zatímco Note 9 Pro má 6 GB RAM a 128 GB úložiště. Oba telefony mají 6,53palcový Full HD+ displej s rozlišením 1080 x 2340 pixelů.

Fotoaparát

Redmi Note 9 má na zadní straně trojitý fotoaparát, který se skládá z 48MP primárního fotoaparátu, 8MP ultraširokoúhlého fotoaparátu a 2MP hloubkového senzoru. Note 9 Pro má nastavení čtyř fotoaparátů s přidáním 5MP makro fotoaparátu. Oba telefony mají 13MP přední fotoaparát pro selfie.

Xiaomi Redmi Note 9 a Note 9 Pro jsou dva z nejoblíbenějších levných smartphonů na trhu. Oba telefony nabízejí skvělou hodnotu za peníze, přičemž Note 9 Pro nabízí celkově o něco lepší balíček. V této recenzi se podíváme na funkce a specifikace obou telefonů a podíváme se, jak se navzájem porovnávají. Budeme také diskutovat o výhodách a nevýhodách každého telefonu a rozhodneme, který z nich je lepší koupit. Pokud hledáte levný telefon se skvělými funkcemi, Xiaomi Redmi Note 9 a Note 9 Pro rozhodně stojí za zvážení. nejlepší držák mobilního telefonu na motocykl a ikona zpráv pro android jsou některé z funkcí, díky kterým tyto telefony vynikají.

Baterie se nabíjí

Redmi Note 9 má baterii 5 020 mAh, zatímco Note 9 Pro má o něco větší baterii 5 020 mAh. Oba telefony podporují 18W rychlé nabíjení, což je příjemný doplněk pro telefon střední třídy. Note 9 Pro také podporuje bezdrátové nabíjení, což je funkce, která se obvykle vyskytuje u dražších telefonů.Software a konektivita

Redmi Note 9 a Note 9 Pro běží na Androidu 10 se skinem Xiaomi MIUI 11 nahoře. Oba telefony mají podporu dvou SIM karet a také 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0 a port USB Type-C pro nabíjení a přenos dat.

Závěr

Redmi Note 9 a Note 9 Pro jsou dva z nejnovějších telefonů střední třídy od Xiaomi, které nabízejí špičkové funkce za nízké ceny. Procesor Snapdragon 720G nabízí dobrý výkon a výdrž baterie, zatímco fotoaparáty jsou schopné pořizovat dobré fotografie. Oba telefony také podporují rychlé nabíjení a Note 9 Pro dokonce podporuje bezdrátové nabíjení. Pokud hledáte telefon střední třídy s dobrými specifikacemi a funkcemi, Redmi Note 9 a Note 9 Pro stojí za zvážení.

FAQ

  • Q: Jaký procesor mají Redmi Note 9 a Note 9 Pro?
    A: Oba telefony mají procesor Qualcomm Snapdragon 720G.
  • Q: Podporuje Redmi Note 9 Pro bezdrátové nabíjení?
    A: Ano, Note 9 Pro podporuje bezdrátové nabíjení.
  • Q: Jaká je kapacita baterie Redmi Note 9?
    A: Redmi Note 9 má baterii s kapacitou 5 020 mAh.

Závěrem lze říci, že Redmi Note 9 a Note 9 Pro jsou dva z nejnovějších telefonů střední třídy od Xiaomi, které nabízejí špičkové funkce za nízké ceny. Pokud hledáte telefon střední třídy s dobrými specifikacemi a funkcemi, Redmi Note 9 a Note 9 Pro stojí za zvážení. Pro více informací se podívejte Recenze GSM Areny a Recenze Tech Radar z Redmi Note 9 a Note 9 Pro.