Xiaomi Mi Band 8: Datum představení a další informace

Xiaomi Mi Band 8 bude představen 18. dubna 2021. Čínská webová stránka společnosti Xiaomi to potvrdila prostřednictvím plakátu. Xiaomi Mi Band 8 je chytrý náramek, který bude mít řadu nových funkcí. Čtěte dál, abyste se dozvěděli více o tomto chytrém náramku, jeho funkcích a dalších informacích.

Líbí se vám Xiaomi Mi Band 8?

Xiaomi Mi Band 8 je chytrý náramek, který bude mít řadu nových funkcí. Náramek bude mít dotykový displej, který bude mít vyšší rozlišení než jeho předchůdce. Náramek bude také mít novou funkci, která umožní uživatelům sledovat jejich srdeční tep. Náramek bude také mít funkci monitorování spánku, která umožní uživatelům sledovat jejich spánkovou aktivitu.

Xiaomi Mi Band 8 bylo představeno v červnu 2020 a je to nejnovější fitness náramek od společnosti Xiaomi. Náramek je vybaven senzorem tepové frekvence, který měří tepovou frekvenci a další ukazatele zdraví. Náramek také umožňuje sledovat aktivitu, jako je chůze, běh a další. Kromě toho má náramek také funkci monitorování spánku, která vám pomůže zlepšit kvalitu spánku. Náramek je také vybaven Bluetooth, který umožňuje připojení k chytrým telefonům a dalším zařízením. Pokud hledáte informace o dalších fitness náramcích, můžete se podívat na specifikace Apple Watch Series 6 nebo Specifikace BlackBerry Z30 .

Kdy bude Xiaomi Mi Band 8 představen?

Xiaomi Mi Band 8 bude představen 18. dubna 2021. Společnost Xiaomi to potvrdila prostřednictvím plakátu na své čínské webové stránce. Náramek bude k dispozici pro zákazníky po celém světě po jeho představení.

Jaké funkce bude mít Xiaomi Mi Band 8?

Xiaomi Mi Band 8 bude mít řadu nových funkcí. Náramek bude mít dotykový displej s vyšším rozlišením než jeho předchůdce. Náramek bude také mít novou funkci, která umožní uživatelům sledovat jejich srdeční tep. Náramek bude také mít funkci monitorování spánku, která umožní uživatelům sledovat jejich spánkovou aktivitu. Náramek bude také mít funkci monitorování aktivity, která umožní uživatelům sledovat jejich denní aktivity, jako je chůze, běh a další.

Kolik bude stát Xiaomi Mi Band 8?

Cena Xiaomi Mi Band 8 zatím není známa. Společnost Xiaomi bude zveřejňovat další informace o ceně po představení náramku 18. dubna 2021.

Závěr

Xiaomi Mi Band 8 bude představen 18. dubna 2021. Náramek bude mít dotykový displej s vyšším rozlišením než jeho předchůdce a bude mít řadu nových funkcí, včetně monitorování srdečního tepu, monitorování spánku a monitorování aktivity. Cena náramku zatím není známa. Pro více informací sledujte webovou stránku společnosti Xiaomi.

Seznam zdrojů

Seznam FAQ

  • Q: Kdy bude Xiaomi Mi Band 8 představen?
    A: Xiaomi Mi Band 8 bude představen 18. dubna 2021.
  • Q: Jaké funkce bude mít Xiaomi Mi Band 8?
    A: Xiaomi Mi Band 8 bude mít dotykový displej s vyšším rozlišením než jeho předchůdce a bude mít řadu nových funkcí, včetně monitorování srdečního tepu, monitorování spánku a monitorování aktivity.
  • Q: Kolik bude stát Xiaomi Mi Band 8?
    A: Cena Xiaomi Mi Band 8 zatím není známa. Společnost Xiaomi bude zveřejňovat další informace o ceně po představení náramku 18. dubna 2021.

Xiaomi Mi Band 8 bude představen 18. dubna 2021. Náramek bude mít dotykový displej s vyšším rozlišením než jeho předchůdce a bude mít řadu nových funkcí, včetně monitorování srdečního tepu, monitorování spánku a monitorování aktivity. Cena náramku zatím není známa. Pro více informací sledujte webovou stránku společnosti Xiaomi.