Předobjednejte si chytré hodinky Motorola Moto 360 třetí generace hned teď

Chytré hodinky Motorola Moto 360 třetí generace jsou nyní k dispozici k předobjednání od držitele licence Motorola eBuyNow za 349,99 $. Získejte podrobnosti o nových funkcích a specifikacích těchto hodinek.

Chytré hodinky Motorola Moto 360 třetí generace jsou nyní k dispozici k předobjednání od držitele licence Motorola eBuyNow za 349,99 $. Tyto hodinky mají kulatý displej jako modely první a druhé generace, ale nemají defekt pneumatiky! Získejte podrobnosti o nových funkcích a specifikacích těchto hodinek.

Vlastnosti chytrých hodinek Motorola Moto 360 3. generace

Chytré hodinky Motorola Moto 360 třetí generace jsou poháněny procesorem Qualcomm Snapdragon Wear 3100 a běží na Wear OS by Google. Má 1,2palcový AMOLED displej s rozlišením 390 x 390 pixelů a hustotou pixelů 326 ppi. Hodinky jsou také vybaveny měřičem srdečního tepu, GPS a NFC pro bezkontaktní platby.

Objednejte si nyní třetí generaci chytrého hodinek Motorola Moto 360! Tato nová generace nabízí vylepšený design, vyšší výkon a lepší funkce. Užijte si všechny výhody, které přináší nová technologie, a objednejte si svůj vlastní Motorola Moto 360 ještě dnes! Klikněte zde pro objednání .
Také se můžete podívat na aktualizaci sprint HTC 10 nebo specifikace Samsung S22 .

Hodinky jsou vodotěsné do 3 ATM a mají výdrž baterie až 24 hodin. Dodává se také s bezdrátovým nabíjecím dokem a je kompatibilní se zařízeními Android i iOS. Hodinky jsou k dispozici ve dvou velikostech: 42 mm a 46 mm.

Design chytrých hodinek Motorola Moto 360 3. generace

Chytré hodinky Motorola Moto 360 třetí generace mají klasický kulatý design s pouzdrem z nerezové oceli a možností výběru z kožených nebo silikonových řemínků. Hodinky jsou dostupné ve dvou barvách: černé a růžové zlato. Hodinky mají také otočnou korunku pro snadnou navigaci.

Cena a dostupnost chytrých hodinek Motorola Moto 360 třetí generace

Chytré hodinky Motorola Moto 360 třetí generace jsou nyní k dispozici k předobjednání od držitele licence Motorola eBuyNow za 349,99 $. Očekává se, že hodinky budou odeslány koncem října 2019.

Závěr

Chytré hodinky Motorola Moto 360 třetí generace jsou nyní k dispozici k předobjednání od držitele licence Motorola eBuyNow za 349,99 $. Tyto hodinky mají kulatý displej jako modely první a druhé generace, ale nemají defekt pneumatiky! Získejte podrobnosti o nových funkcích a specifikacích těchto hodinek.

Další informace o chytrých hodinkách Motorola Moto 360 třetí generace najdete zde eBuyNow a Motorola .

FAQ

 • Q: Jaký procesor používají chytré hodinky Motorola Moto 360 třetí generace?
  A: Chytré hodinky Motorola Moto 360 třetí generace jsou poháněny procesorem Qualcomm Snapdragon Wear 3100.
 • Q: Jaká je výdrž baterie u chytrých hodinek Motorola Moto 360 třetí generace?
  A: Chytré hodinky Motorola Moto 360 třetí generace mají výdrž baterie až 24 hodin.
 • Q: V jakých barvách jsou chytré hodinky Motorola Moto 360 třetí generace dostupné?
  A: Chytré hodinky Motorola Moto 360 třetí generace jsou k dispozici ve dvou barvách: černé a růžové zlaté.
 • Q: Kdy budou chytré hodinky Motorola Moto 360 třetí generace dostupné?
  A: Chytré hodinky Motorola Moto 360 třetí generace jsou nyní k dispozici k předobjednání od držitele licence Motorola eBuyNow za 349,99 $ a jejich dodání se očekává koncem října 2019.