YouTube PiP Mode Test na iOS skončil; Pokud jste ho nezapnuli, už to není možné

YouTube měl na iOS experimentální PiP mód, ale nyní se zdá, že test skončil. Uživatelé, kteří ho zapnuli, ho stále mají, ale ti, kteří ho nezapnuli, už to není možné. V tomto článku se podíváme na to, co to znamená pro uživatele iOS a jak se to týká vás.

Co je to PiP mód?

PiP mód (Picture-in-Picture) je funkce, která umožňuje uživatelům přehrávat videa na YouTube v malém okně, které se zobrazí na obrazovce, aniž by se museli vzdát ostatních aplikací. Uživatelé mohou přehrávat videa na YouTube a současně pracovat v jiných aplikacích. To je velmi užitečné pro ty, kteří chtějí sledovat videa na YouTube, aniž by se museli vzdát ostatních aplikací.

Proč YouTube ukončil test PiP módu na iOS?

YouTube ukončil test PiP módu na iOS, protože se zdá, že nebyl dostatečně populární. YouTube se snaží zjistit, jaké funkce jsou pro uživatele iOS nejvíce užitečné, a PiP mód se zdá, že nebyl dostatečně populární. YouTube se snaží zjistit, jaké funkce jsou pro uživatele iOS nejvíce užitečné, a PiP mód se zdá, že nebyl dostatečně populární.

Jak se to týká mě?

Pokud jste PiP mód na iOS zapnuli, stále ho můžete používat. Pokud jste ho ale nezapnuli, už to není možné. YouTube se snaží zjistit, jaké funkce jsou pro uživatele iOS nejvíce užitečné, a PiP mód se zdá, že nebyl dostatečně populární. Pokud jste ho ale zapnuli, stále ho můžete používat. Test režimu YouTube PiP na iOS skončil; Pokud jste ho ještě nezapnuli, už to není možné. Moto g stylus 5g kriket A nokii 7 plus jsou dvě z nejlepších možností pro váš telefon.

Jak mohu PiP mód na iOS zapnout?

Pokud jste PiP mód na iOS zapnuli, stále ho můžete používat. Pokud jste ho ale nezapnuli, už to není možné. YouTube ukončil test PiP módu na iOS, takže už ho není možné zapnout. Pokud jste ho ale zapnuli, stále ho můžete používat.

Je možné PiP mód na iOS nějak obejít?

Ne, není to možné. YouTube ukončil test PiP módu na iOS, takže už ho není možné zapnout. Pokud jste ho ale zapnuli, stále ho můžete používat.Závěr

YouTube měl na iOS experimentální PiP mód, ale nyní se zdá, že test skončil. Uživatelé, kteří ho zapnuli, ho stále mají, ale ti, kteří ho nezapnuli, už to není možné. Pokud jste ho ale zapnuli, stále ho můžete používat. Pro více informací o PiP módu na iOS si můžete přečíst tento článek nebo tento článek .

FAQ

 • Co je to PiP mód?
  PiP mód (Picture-in-Picture) je funkce, která umožňuje uživatelům přehrávat videa na YouTube v malém okně, které se zobrazí na obrazovce, aniž by se museli vzdát ostatních aplikací.
 • Proč YouTube ukončil test PiP módu na iOS?
  YouTube ukončil test PiP módu na iOS, protože se zdá, že nebyl dostatečně populární.
 • Jak se to týká mě?
  Pokud jste PiP mód na iOS zapnuli, stále ho můžete používat. Pokud jste ho ale nezapnuli, už to není možné.
 • Jak mohu PiP mód na iOS zapnout?
  Pokud jste ho nezapnuli, už to není možné. YouTube ukončil test PiP módu na iOS, takže už ho není možné zapnout.
 • Je možné PiP mód na iOS nějak obejít?
  Ne, není to možné. YouTube ukončil test PiP módu na iOS, takže už ho není možné zapnout.

YouTube měl na iOS experimentální PiP mód, ale nyní se zdá, že test skončil. Uživatelé, kteří ho zapnuli, ho stále mají, ale ti, kteří ho nezapnuli, už to není možné. Pokud jste ho ale zapnuli, stále ho můžete používat. Pro více informací o PiP módu na iOS si můžete přečíst tento článek nebo tento článek .