YouTube TV přichází na Xfinity Flex - Začíná dnes!

YouTube TV se nyní dostává na Xfinity Flex. Noví a stávající zákazníci YouTube TV mohou přístup k službě na Flexu získat pomocí hlasového ovladače Xfinity nebo kliknutím na novou aplikaci YouTube TV. YouTube TV je služba streamování televizního vysílání, která umožňuje uživatelům sledovat živé televizní kanály, filmy a televizní pořady. Služba je k dispozici ve více než 100 městech po celém Spojených státech.

Jak YouTube TV funguje na Xfinity Flex?

YouTube TV je k dispozici na Xfinity Flex prostřednictvím nové aplikace YouTube TV. Uživatelé mohou také použít hlasový ovladač Xfinity k přístupu k službě YouTube TV. Uživatelé mohou přístup k YouTube TV získat prostřednictvím aplikace nebo hlasového ovladače. Uživatelé mohou také přístup k YouTube TV získat prostřednictvím webového prohlížeče. YouTube TV je k dispozici ve více než 100 městech po celém Spojených státech.

YouTube TV přichází na Xfinity Flex - Začíná dnes! Uživatelé Xfinity Flex mohou nyní streamovat YouTube TV, což jim umožňuje sledovat více než 85 televizních kanálů, včetně ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN a dalších. Sony XM4 Black Friday A Specifikace ZTE Savvy jsou také k dispozici. YouTube TV je k dispozici pro všechny uživatele Xfinity Flex za měsíční poplatek ve výši 64,99 USD.

Co YouTube TV nabízí?

YouTube TV nabízí uživatelům širokou škálu televizních kanálů, včetně ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN, Disney Channel, FX, USA Network a dalších. Uživatelé také mají přístup k živým sportovním přenosům, včetně MLB, NBA, NHL a dalších. YouTube TV také nabízí uživatelům přístup k široké škále filmů a televizních pořadů. Uživatelé mohou také využít funkce nahrávání, aby si mohli uložit své oblíbené pořady a filmy pro pozdější sledování.

Kolik stojí YouTube TV?

YouTube TV stojí 64,99 USD měsíčně. Uživatelé mohou také získat slevu 10 USD měsíčně, pokud se přihlásí k službě YouTube TV na Xfinity Flex. Uživatelé mohou také získat slevu 5 USD měsíčně, pokud se přihlásí k službě YouTube TV na webu YouTube.com.

Jaké jsou výhody YouTube TV?

YouTube TV nabízí uživatelům širokou škálu televizních kanálů, včetně ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN, Disney Channel, FX, USA Network a dalších. Uživatelé také mají přístup k živým sportovním přenosům, včetně MLB, NBA, NHL a dalších. YouTube TV také nabízí uživatelům přístup k široké škále filmů a televizních pořadů. Uživatelé mohou také využít funkce nahrávání, aby si mohli uložit své oblíbené pořady a filmy pro pozdější sledování. YouTube TV také nabízí uživatelům možnost streamovat na více zařízeních současně.

Závěr

YouTube TV se nyní dostává na Xfinity Flex. Noví a stávající zákazníci YouTube TV mohou přístup k službě na Flexu získat pomocí hlasového ovladače Xfinity nebo kliknutím na novou aplikaci YouTube TV. YouTube TV nabízí uživatelům širokou škálu televizních kanálů, včetně ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN, Disney Channel, FX, USA Network a dalších. Uživatelé také mají přístup k živým sportovním přenosům, včetně MLB, NBA, NHL a dalších. YouTube TV je k dispozici ve více než 100 městech po celém Spojených státech.

Více informací o YouTube TV na Xfinity Flex naleznete na xfinity.com A youtube.com .

FAQ

  • Q: Jak mohu získat přístup k YouTube TV na Xfinity Flex?
    A: Uživatelé mohou přístup k YouTube TV získat prostřednictvím aplikace nebo hlasového ovladače Xfinity. Uživatelé mohou také přístup k YouTube TV získat prostřednictvím webového prohlížeče.
  • Q: Kolik stojí YouTube TV?
    A: YouTube TV stojí 64,99 USD měsíčně. Uživatelé mohou také získat slevu 10 USD měsíčně, pokud se přihlásí k službě YouTube TV na Xfinity Flex. Uživatelé mohou také získat slevu 5 USD měsíčně, pokud se přihlásí k službě YouTube TV na webu YouTube.com.
  • Q: Jaké jsou výhody YouTube TV?
    A: YouTube TV nabízí uživatelům širokou škálu televizních kanálů, včetně ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN, Disney Channel, FX, USA Network a dalších. Uživatelé také mají přístup k živým sportovním přenosům, včetně MLB, NBA, NHL a dalších. YouTube TV také nabízí uživatelům přístup k široké škále filmů a televizních pořadů. Uživatelé mohou také využít funkce nahrávání, aby si mohli uložit své oblíbené pořady a filmy pro pozdější sledování. YouTube TV také nabízí uživatelům možnost streamovat na více zařízeních současně.