Skládací telefony: Zhroutí se dominance Samsungu v roce 2023?

Foldable telefony jsou novou generací chytrých telefonů, které se stávají stále populárnějšími. Samsung je v současné době lídrem trhu s skládacími telefony, ale může se jeho dominance změnit v roce 2023? Podívejme se na nejnovější skládací telefony od Samsungu, Applu a Googlu a na to, co nás čeká v budoucnu.

Nejnovější skládací telefony

Samsung je v současné době lídrem trhu s skládacími telefony. Jejich nejnovější model, Galaxy Z Fold 5, je vybaven 7,6palcovým skládacím displejem, který se skládá do kompaktního tvaru. Kromě toho má také 6,2palcový displej, který je vždy zobrazen, a je vybaven výkonným procesorem Snapdragon 888.

Google také vstoupil na trh s foldable telefony s Pixel Fold. Tento telefon má 7,6palcový skládací displej, který se skládá do kompaktního tvaru. Kromě toho má také 6,23palcový displej, který je vždy zobrazen, a je vybaven výkonným procesorem Snapdragon 870.

V roce 2023 se Samsungu může začít hroutit jeho dominance v oblasti skládacích telefonů. Společnost Sony Ericsson uvedla na trh svůj skládací telefon W350 v roce 2007 a od té doby se objevily další skládací telefony od společností jako Motorola a Huawei. Sonyerricson W350 byl prvním skládacím telefonem na trhu a Moto X Pure vs Galaxy S5 byl prvním skládacím telefonem, který se objevil po Samsungu. V roce 2023 se očekává, že se na trhu objeví více skládacích telefonů, což může vést k poklesu dominance Samsungu.

Apple také vstoupil na trh s foldable telefony s iPhone Fold. Tento telefon má 7,6palcový skládací displej, který se skládá do kompaktního tvaru. Kromě toho má také 6,1palcový displej, který je vždy zobrazen, a je vybaven výkonným procesorem A14 Bionic.

Budoucnost skládacích telefonů

Vzhledem k tomu, že Apple a Google nyní mají své vlastní skládací telefony, může se Samsungu v roce 2023 začít dařit hůře. Apple a Google mají obrovskou základnu uživatelů, kteří jsou ochotni investovat do jejich produktů, a to může vést k tomu, že se Samsungu podaří získat méně zákazníků.Kromě toho se očekává, že v roce 2023 budou na trhu dostupné další skládací telefony od různých výrobců. To by mohlo vést k tomu, že se Samsungu podaří získat méně zákazníků, protože budou mít více možností.

Závěr

V současné době je trh s foldable telefony ovládán Samsungem, ale v roce 2023 by se to mohlo změnit. Apple a Google mají své vlastní skládací telefony a očekává se, že v roce 2023 budou na trhu dostupné další skládací telefony od různých výrobců. To by mohlo vést k tomu, že se Samsungu podaří získat méně zákazníků.

FAQ

  • Q: Jaké jsou nejnovější skládací telefony?
    A: Nejnovější skládací telefony jsou Galaxy Z Fold 5 od Samsungu, Pixel Fold od Googlu a iPhone Fold od Applu.
  • Q: Jaké jsou výhody skládacích telefonů?
    A: Skládací telefony mají větší displej, který se skládá do kompaktního tvaru, což umožňuje uživatelům využívat více funkcí na menším zařízení.
  • Q: Jaké jsou nevýhody skládacích telefonů?
    A: Skládací telefony jsou obecně dražší než běžné telefony a mohou být náchylnější k poškození.

Pokud chcete zjistit více o skládacích telefonech, podívejte se na tyto odkazy: Recenze Samsung Galaxy Z Fold 2 , Datum vydání, cena, specifikace a funkce Google Pixel Fold , Datum vydání, cena, specifikace a funkce Apple iPhone Fold .