ZTE Blade Spark - Specifikace, Fotografie a Recenze

ZTE Blade Spark je nový telefon s 5,5palcovým displejem, 13MP fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon 425 8917, 2GB RAM a baterií 3140 mAh. Tento telefon je vybaven moderními technologiemi a nabízí vynikající výkon. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o specifikacích ZTE Blade Spark.

Displej

ZTE Blade Spark je vybaven 5,5palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Displej je chráněn sklem Corning Gorilla Glass 3, které chrání telefon před poškrábáním a poškozením. Displej je také vybaven technologií ochrany očí, která snižuje únavu očí při dlouhém používání.

Fotoaparát

ZTE Blade Spark je vybaven 13MP fotoaparátem s technologií PDAF, která umožňuje rychlé a přesné zaostřování. Fotoaparát je také vybaven technologií HDR, která umožňuje pořizovat kvalitní fotografie s vysokým dynamickým rozsahem. Fotoaparát je také vybaven funkcí panoramatického snímání, která umožňuje pořizovat širokoúhlé snímky.

ZTE Blade Spark je moderní mobilní telefon s 5,5' HD displejem, 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 425 a 2 GB RAM. Má 13MP zadní fotoaparát a 5MP přední fotoaparát. Je vybaven baterií o kapacitě 3000 mAh. Podrobné specifikace, fotografie a recenze ZTE Blade Spark naleznete zde . Pro srovnání s jinými telefony můžete navštívit samsung všechno nebo Specifikace samsung galaxy tab s5e .

Procesor

ZTE Blade Spark je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 425 8917, který je vyroben 28nm technologií. Tento procesor je vybaven čtyřmi jádry Cortex-A53 o frekvenci 1,4 GHz a grafickým procesorem Adreno 308. Procesor je schopen zpracovat více úloh současně a poskytuje vynikající výkon.

RAM a úložiště

ZTE Blade Spark je vybaven 2GB RAM a 16GB interním úložištěm. Interní úložiště lze rozšířit pomocí microSD karty až o 128GB. 2GB RAM umožňuje plynulé spouštění aplikací a hraní her bez zpoždění.Baterie

ZTE Blade Spark je vybaven baterií 3140 mAh, která poskytuje dostatečnou výdrž pro více než jeden den používání. Baterie je také vybavena technologií rychlého nabíjení, která umožňuje rychlé dobití baterie.

Další funkce

ZTE Blade Spark je vybaven technologií Bluetooth 4.2, Wi-Fi 802.11 b/g/n, GPS a USB 2.0. Telefon je také vybaven senzorem otisku prstu, který umožňuje rychlé a bezpečné odemčení telefonu. Telefon je také vybaven technologií Dual SIM, která umožňuje používat dvě SIM karty současně.

Závěr

ZTE Blade Spark je vybaven moderními technologiemi a nabízí vynikající výkon. Displej je chráněn sklem Corning Gorilla Glass 3, fotoaparát je vybaven technologií PDAF a HDR, procesor je vybaven čtyřmi jádry Cortex-A53 a grafickým procesorem Adreno 308. Baterie 3140 mAh poskytuje dostatečnou výdrž pro více než jeden den používání. ZTE Blade Spark je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní telefon s vynikajícím výkonem.

FAQ

 • Jaký je displej ZTE Blade Spark?
  ZTE Blade Spark je vybaven 5,5palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Displej je chráněn sklem Corning Gorilla Glass 3.
 • Jaký fotoaparát má ZTE Blade Spark?
  ZTE Blade Spark je vybaven 13MP fotoaparátem s technologií PDAF a HDR.
 • Jaký procesor má ZTE Blade Spark?
  ZTE Blade Spark je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 425 8917, který je vyroben 28nm technologií.
 • Jaká je baterie ZTE Blade Spark?
  ZTE Blade Spark je vybaven baterií 3140 mAh, která poskytuje dostatečnou výdrž pro více než jeden den používání.

Zdroje: GSM aréna , Telefon Arena , ZTE USA