ZTE Blade V8 Pro Recenze - Nejlepší hodnota pro nový rok?

?

ZTE Blade V8 Pro je nový telefon s dvojitou zadní kamerou, který nabízí skvělou hodnotu. Podívejte se na naši recenzi a zjistěte, zda je to skutečně jeden z nejlepších telefonů pro nový rok.

Design a konstrukce

ZTE Blade V8 Pro je elegantní telefon s kovovým rámečkem a skleněnou zadní stranou. Jeho rozměry jsou 153,6 x 75,6 x 8,2 mm a váží 165 gramů. Jeho 5,2palcový displej má rozlišení 1920 x 1080 pixelů a je chráněný sklem Gorilla Glass 3. Telefon je vybaven čtečkou otisků prstů, která je umístěna na zadní straně.

ZTE Blade V8 Pro Recenze - Nejlepší hodnota pro nový rok? ZTE Blade V8 Pro je skvělý telefon s vynikajícím poměrem cena/výkon. Jeho 5,2palcový displej s rozlišením 1080p je dostatečně ostrý a jeho čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 625 je dostatečně výkonný pro většinu úkolů. Kromě toho má také duální fotoaparát, který umožňuje pořizovat kvalitní fotografie. Pokud hledáte telefon s dobrým poměrem cena/výkon, ZTE Blade V8 Pro je skvělou volbou. Nexus 5x Verizon Wireless A samsung 5 mini jsou také skvělé volby pro nový rok.

Výkon a baterie

ZTE Blade V8 Pro je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 625, který je doplněn 3 GB RAM. Telefon má 32 GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až na 128 GB. Telefon je napájen baterií o kapacitě 3140 mAh, která by měla vydržet až jeden den používání.

Fotoaparát

ZTE Blade V8 Pro je vybaven dvojitou zadní kamerou, která se skládá z 13MP hlavního fotoaparátu a 2MP sekundárního fotoaparátu. Sekundární fotoaparát slouží k měření hloubky ostrosti a umožňuje uživatelům vytvářet fotografie s efektem bokeh. Telefon má také 8MP přední kameru pro selfie.

Software

ZTE Blade V8 Pro je dodáván s operačním systémem Android 7.0 Nougat. Jeho systém je zcela nezměněný a neobsahuje žádné bloatware. Telefon je také vybaven několika užitečnými funkcemi, jako je například funkce rychlého spouštění, která umožňuje uživatelům rychle spouštět aplikace pomocí gest.

Cena a dostupnost

ZTE Blade V8 Pro je k dispozici za cenu kolem 250 dolarů. Je k dispozici v několika barevných variantách, včetně černé, stříbrné a zlaté. Telefon je k dispozici v několika zemích, včetně USA, Velké Británie a Číny.

Závěr

ZTE Blade V8 Pro je skvělý telefon s dvojitou zadní kamerou, který nabízí skvělou hodnotu. Jeho 5,2palcový displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů je chráněn sklem Gorilla Glass 3 a je vybaven čtečkou otisků prstů. Telefon je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 625, 3 GB RAM a 32 GB interní paměti. Jeho dvojitá zadní kamera se skládá z 13MP hlavního fotoaparátu a 2MP sekundárního fotoaparátu. Telefon je k dispozici za cenu kolem 250 dolarů a je k dispozici v několika barevných variantách.

FAQ

  • Jaký je rozměr ZTE Blade V8 Pro?
    ZTE Blade V8 Pro má rozměry 153,6 x 75,6 x 8,2 mm a váží 165 gramů.
  • Jaký je displej ZTE Blade V8 Pro?
    ZTE Blade V8 Pro má 5,2palcový displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů a je chráněný sklem Gorilla Glass 3.
  • Jaká je cena ZTE Blade V8 Pro?
    ZTE Blade V8 Pro je k dispozici za cenu kolem 250 dolarů.

Závěrem lze říci, že ZTE Blade V8 Pro je skvělý telefon s dvojitou zadní kamerou, který nabízí skvělou hodnotu. Jeho 5,2palcový displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů je chráněn sklem Gorilla Glass 3 a je vybaven čtečkou otisků prstů. Telefon je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 625, 3 GB RAM a 32 GB interní paměti. Jeho dvojitá zadní kamera se skládá z 13MP hlavního fotoaparátu a 2MP sekundárního fotoaparátu. Telefon je k dispozici za cenu kolem 250 dolarů a je k dispozici v několika barevných variantách. CNET , TechRadar .