ZTE Grand X Max+ Recenze - Kvalitní zařízení pro vstupní úroveň

ZTE se snaží ukázat spotřebitelům, že jsou schopni dodávat kvalitní zařízení pro vstupní úroveň, která se mohou dobře vyrovnat s firmami s větším rozpoznáním. To jsme viděli sami s ZTE ZMAX během rušného vánočního období, ale nyní se to ještě více rozvíjí s jeho nejnovějším zařízením ZTE Grand X Max+. Podívejme se na to, jak se ZTE Grand X Max+ vyrovnává s konkurencí.

Design a konstrukce

ZTE Grand X Max+ je velké zařízení s 6,44palcovým displejem. Je to velmi dobře navržené zařízení, které je vyrobeno z kvalitních materiálů. Jeho tělo je vyrobeno z kovu a jeho zadní strana je pokryta skleněnou vrstvou. Jeho rozměry jsou 164,9 x 83,8 x 8,4 mm a váží pouhých 175 gramů. Je to velmi lehké zařízení, které se dobře drží v ruce.

ZTE Grand X Max+ Recenze je skvělou volbou pro vstupní úroveň. Nabízí vynikající výkon, kvalitní zpracování a příznivou cenu. Jeho 6' displej s rozlišením 720 x 1280 pixelů je ideální pro sledování filmů a hraní her. Výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 400 s 1,2 GHz a 2 GB RAM zajišťuje plynulý chod aplikací. Kromě toho je vybaven 8MP fotoaparátem a baterií s kapacitou 3400 mAh. Pokud hledáte kvalitní zařízení pro vstupní úroveň, ZTE Grand X Max+ je skvělou volbou. Moto G Play A Xfinity Mobile Black Friday jsou také skvělé možnosti pro vstupní úroveň.

Displej

ZTE Grand X Max+ má 6,44palcový IPS LCD displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Obrazovka je velmi jasná a má živé barvy. Jeho jemnost je velmi dobrá a jeho kontrast je také velmi dobrý. Jeho odezva je také velmi dobrá a jeho pozorovací úhly jsou také velmi dobré.

Výkon

ZTE Grand X Max+ je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 400 s taktem 1,2 GHz. Je to velmi výkonný procesor, který je schopen zvládnout všechny běžné úkoly. Jeho výkon je dostatečný pro hraní her a prohlížení webu. Jeho výkon je také dostatečný pro multitasking.

Fotoaparát

ZTE Grand X Max+ má 13MP fotoaparát s LED bleskem. Fotografie jsou velmi dobré kvality a mají živé barvy. Jeho video schopnosti jsou také velmi dobré a je schopen nahrávat videa až do rozlišení 1080p. Jeho přední fotoaparát má 8MP a je schopen pořizovat velmi dobré selfie.Baterie

ZTE Grand X Max+ má velkou baterii o kapacitě 3400 mAh. Jeho výdrž je velmi dobrá a je schopen vydržet až dva dny používání. Jeho nabíjení je také velmi rychlé a je schopen se nabít z 0 na 100% za méně než hodinu.

Závěr

ZTE Grand X Max+ je velmi dobré zařízení pro vstupní úroveň. Jeho design a konstrukce jsou velmi dobré a jeho displej je také velmi dobrý. Jeho výkon je dostatečný pro všechny běžné úkoly a jeho fotoaparát je také velmi dobrý. Jeho baterie má velkou kapacitu a je schopna vydržet až dva dny používání. Pokud hledáte kvalitní zařízení pro vstupní úroveň, měli byste zvážit ZTE Grand X Max+.

Zdroje:

FAQ

 • Jaký je design ZTE Grand X Max+?
  ZTE Grand X Max+ je velmi dobře navržené zařízení, které je vyrobeno z kvalitních materiálů. Jeho tělo je vyrobeno z kovu a jeho zadní strana je pokryta skleněnou vrstvou.
 • Jaký je displej ZTE Grand X Max+?
  ZTE Grand X Max+ má 6,44palcový IPS LCD displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Obrazovka je velmi jasná a má živé barvy. Jeho jemnost je velmi dobrá a jeho kontrast je také velmi dobrý.
 • Jaký je výkon ZTE Grand X Max+?
  ZTE Grand X Max+ je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 400 s taktem 1,2 GHz. Je to velmi výkonný procesor, který je schopen zvládnout všechny běžné úkoly.
 • Jaký je fotoaparát ZTE Grand X Max+?
  ZTE Grand X Max+ má 13MP fotoaparát s LED bleskem. Fotografie jsou velmi dobré kvality a mají živé barvy. Jeho video schopnosti jsou také velmi dobré a je schopen nahrávat videa až do rozlišení 1080p.
 • Jaká je baterie ZTE Grand X Max+?
  ZTE Grand X Max+ má velkou baterii o kapacitě 3400 mAh. Jeho výdrž je velmi dobrá a je schopna vydržet až dva dny používání.