ZTE Warp Elite - Nejnovější levný Android smartphone

ZTE Warp Elite je nejnovější levný Android smartphone, který je dostupný prostřednictvím Boost Mobile. Nabízí nejvíce funkcí za méně než 200 dolarů. ZTE Warp Elite běží na Android Lollipop a je to nejvíce vybavený smartphone za méně než 200 dolarů, který lze zakoupit prostřednictvím Boost Mobile.

Vlastnosti ZTE Warp Elite

ZTE Warp Elite je vybaven 5,5palcovým HD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Je vybaven 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 410 s taktem 1,2 GHz a 2 GB RAM. Má 16 GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až na 128 GB. ZTE Warp Elite má 8MP zadní kameru a 2MP přední kameru. Je vybaven baterií s kapacitou 3000 mAh, která by měla poskytnout až 10 hodin hovoru.

Software ZTE Warp Elite

ZTE Warp Elite běží na Android Lollipop 5.1.1. Je vybaven několika užitečnými aplikacemi, jako je například Boost Zone, která umožňuje uživatelům získat informace o jejich účtu, získat přístup k nabídkám a získat podporu. ZTE Warp Elite také nabízí několik dalších aplikací, jako je například Boost Music, Boost Games a Boost TV.

ZTE Warp Elite je nejnovější levný Android smartphone, který nabízí výkonný procesor, 5,5' HD displej a 8MP fotoaparát. Je vybaven 5,1 Androidem Lollipop a má velkou baterii s výdrží až 24 hodin. Jeho cena je velmi příznivá a je to skvělá volba pro ty, kteří hledají levný a výkonný smartphone. Pokud hledáte ještě levnější možnosti, můžete se podívat na Sony Ericsson Experia Mini nebo Alcatel Onetouch Pop Star LTE .

Cena a dostupnost ZTE Warp Elite

ZTE Warp Elite je dostupný prostřednictvím Boost Mobile za cenu 199,99 dolarů. Je k dispozici ve třech barvách: černé, bílé a modré. ZTE Warp Elite je k dispozici ve všech obchodech Boost Mobile a na jejich webových stránkách.

Závěr

ZTE Warp Elite je nejnovější levný Android smartphone, který je dostupný prostřednictvím Boost Mobile. Nabízí nejvíce funkcí za méně než 200 dolarů. Je vybaven 5,5palcovým HD displejem, 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 410, 2 GB RAM, 8MP zadní kamerou a 2MP přední kamerou. Je vybaven baterií s kapacitou 3000 mAh, která by měla poskytnout až 10 hodin hovoru. ZTE Warp Elite je k dispozici ve všech obchodech Boost Mobile za cenu 199,99 dolarů.Odkazy

FAQ

 • Q: Jaký je rozlišení displeje ZTE Warp Elite?
  A: ZTE Warp Elite má 5,5palcový HD displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů.
 • Q: Jaký procesor má ZTE Warp Elite?
  A: ZTE Warp Elite má 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 410 s taktem 1,2 GHz.
 • Q: Jakou kapacitu baterie má ZTE Warp Elite?
  A: ZTE Warp Elite má baterii s kapacitou 3000 mAh, která by měla poskytnout až 10 hodin hovoru.
 • Q: Kde lze zakoupit ZTE Warp Elite?
  A: ZTE Warp Elite je k dispozici ve všech obchodech Boost Mobile za cenu 199,99 dolarů.

ZTE Warp Elite je skvělou volbou pro ty, kteří hledají levný Android smartphone s nejnovějšími funkcemi. Nabízí vynikající výkon a funkce za rozumnou cenu. Pokud hledáte levný Android smartphone, měli byste zvážit ZTE Warp Elite.