ZTE ZMAX Recenze - Je to dostatečné?

?

I když je to stále vzácné, najít phablet zaměřený na rozpočet, ZTE ZMAX se snaží zaujmout svou cenou 252 dolarů. Takže je to dostatečné, aby si ho lidé všimli? Podívejme se na to, co nabízí a zda je to dostatečné, aby si ho lidé všimli.

Co je ZTE ZMAX?

ZTE ZMAX je phablet s 5,7 palcovým displejem, který je vybaven 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 400, 2 GB RAM a 16 GB úložištěm. Je vybaven 8MP zadním fotoaparátem a 2MP předním fotoaparátem. Je vybaven baterií o kapacitě 3400 mAh, která by měla poskytnout až 12 hodin hovoru.

Výhody ZTE ZMAX

Největší výhodou ZTE ZMAX je jeho cena. Za 252 dolarů je to jeden z nejlevnějších phabletů na trhu. Jeho 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400 je dostatečně výkonný pro většinu úloh, které byste mohli chtít provádět. Jeho 8MP zadní fotoaparát je také docela dobrý a poskytuje slušné fotografie. Baterie o kapacitě 3400 mAh by měla poskytnout dostatečnou výdrž pro většinu uživatelů.

Recenze ZTE ZMAX je dostatečná pro to, abyste se mohli rozhodnout, zda je to pro vás správná volba. ZTE ZMAX je vybaven 5,7palcovým displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů, 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 400, 2 GB RAM a 16 GB úložištěm. Má také 8MP fotoaparát a 2MP přední kameru. Je to skvělý telefon pro ty, kteří hledají něco levného a spolehlivého. Pokud hledáte něco více, můžete se podívat na specifikace Samsung Tab S6 nebo specifikace Samsung E7 .

Nevýhody ZTE ZMAX

ZTE ZMAX má několik nevýhod. Jeho 5,7 palcový displej je poměrně malý pro phablet a může být pro některé uživatele příliš malý. Jeho 2MP přední fotoaparát je také docela slabý a neposkytuje dobré fotografie. Jeho 16 GB úložiště je také docela malé a může být pro některé uživatele příliš malé.

Je ZTE ZMAX dostatečné?

ZTE ZMAX je cenově dostupný phablet, který se snaží zaujmout svou cenou 252 dolarů. Jeho 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400 je dostatečně výkonný pro většinu úloh, které byste mohli chtít provádět. Jeho 8MP zadní fotoaparát je také docela dobrý a poskytuje slušné fotografie. Baterie o kapacitě 3400 mAh by měla poskytnout dostatečnou výdrž pro většinu uživatelů. I když má několik nevýhod, jeho cena je dostatečná, aby si ho lidé všimli.Závěr

ZTE ZMAX je cenově dostupný phablet, který se snaží zaujmout svou cenou 252 dolarů. Jeho 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400 je dostatečně výkonný pro většinu úloh, které byste mohli chtít provádět. Jeho 8MP zadní fotoaparát je také docela dobrý a poskytuje slušné fotografie. Baterie o kapacitě 3400 mAh by měla poskytnout dostatečnou výdrž pro většinu uživatelů. I když má několik nevýhod, jeho cena je dostatečná, aby si ho lidé všimli. CNET , TechRadar .

FAQ

  • Jaký je procesor ZTE ZMAX? ZTE ZMAX je vybaven 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 400.
  • Jaký je fotoaparát ZTE ZMAX? ZTE ZMAX je vybaven 8MP zadním fotoaparátem a 2MP předním fotoaparátem.
  • Jaká je výdrž baterie ZTE ZMAX? Baterie o kapacitě 3400 mAh by měla poskytnout až 12 hodin hovoru.
  • Je ZTE ZMAX dostatečné? Ano, jeho cena je dostatečná, aby si ho lidé všimli.